Szafa kapsułowa dla każdego

Szafa kapsułowa jest doskonałym rozwiązaniem dla osób prezentujących nowoczesny styl życia. Coraz częściej zmieniamy miejsce pobytu czy odkrywamy nowe miejsca. W każdym z nich liczy się dla nas świetny wygląd jak i nasza wygoda. Popołudnie nad jeziorem czy rekreacyjnej miejscowości nie wyklucza wieczornej randki nawet, gdy jesteśmy na wyjeździe. W końcu w trakcie licznych spotkań biznesowych musimy wyglądać elegancko i świeżo, a z kolei wyjazdy często łączą się ze zwiedzaniem lokalnych atrakcji.

Szyk w kilku krokach

Współcześnie każdy z nas dba o wygląd. Zarówno kobiety jak i mężczyźni starają się dobierać modne stylizacje dopasowane do sytuacji. Zarówno oficjalne spotkania jak i rekreacyjne wyjścia ze znajomymi nie stanowi dla nas wyzwania względem outfitu. Doskonały efekt możemy uzyskać nawet przy niewielkiej ilości rzeczy. Wystarczy, że około 10-15 ubrań, które stanowią bazę naszej szafy będzie ìdealnie dobrana. Właśnie na tym polega idea szafy kapsułowej. Klasyczny krój i kolor dopasowany do naszych preferencji i sylwetki może zdziałać cuda w kilka minut, wystarczy dobrać do klasycznych spodni odpowiednią bluzkę i modne dodatki by osiągnąć zamierzony cel. Cudowna bazą biurowych stylizacji jest również biała bluzka. W połączeniu z klasycznymi spodniami nadaje się idealnie do pracy. Z kolei te same spodnie i prostą marynarka z basicowym t-shirtem dodadzą trochę piątkowego luzu w biurze. Tak samo spraw ma się z sukienkami o prostym kroju. W połączeniu z marynarka może być idealnym strojem na oficjalne spotkanie A z kolorowymi dodatkami i miejską torba sprawdzi się na spotkaniu ze znajomymi.
W ten sposób może również działać męska szafa. Świetnym przykładem może być użycie koszulki polo. Z chinosami lub jeansami stworzy świetną stylizacje do pracy, natomiast z shortami i japonkami będzie świetnie wyglądać na plaży czy wieczornym spotkaniu w wąskim gronie przyjaciół.
Dzięki kilku bazowym też zim możemy świetnie wyglądać w każdej sytuacji wykorzystując raptem kilka ubrań.